UCI - CYCLING VLAANDEREN vzw - BELGIAN CYCLING
AANVRAAG INSCHRIJVING WEDSTRIJD

Aanvragen van wedstrijden kan enkel gebeuren door de 'verantwoordelijke wedstrijden' van de club.

Organiseer je een wedstrijd via een club van Cycling Vlaanderen, dan kan de aanvraag online gebeuren, met stamnummer en verkregen paswoord:

Stamnummer club:  
Paswoord:  
   

Vragen? Neem contact op met je provinciale ombudsman:

WEG-PISTE-VELD

Antwerpen:
Swa Eliaerts - 0476/275768 swa-eliaerts@skynet.be

Limburg:
Ludo Smeyers - 0495/505518 ludo.smeyers1@gmail.com

Oost-Vlaanderen:
Patrick De Pessemier - 0486/617181 patrickdp.ovl@gmail.com

Vlaams-Brabant:
André Vanlint - 0478/360945 andrevanlint@telenet.be

West-Vlaanderen:
Eric Vanrobaeys - 0485/754231 eric.vanrobaeys@skynet.be

MTB

Antwerpen:
Ludo Van Den Brandt - 0475/245988 ludo.vandenbrandt@skynet.be

Limburg:
Arthur Jordens - 0476/593988 arthur.jordens@skynet.be

Oost-Vlaanderen:
Liliane De Staebel - 0472/299830 liliane.destaebel@telenet.be

Vlaams-Brabant:
Leen Massaer - 0478/450970 leenmassaer@hotmail.com

West-Vlaanderen:
Pascal De Laere - 0494/872306 pascal.de.laere@telenet.be

BMX

Antwerpen:
Ludo Van Den Brandt - 0475/245988 ludo.vandenbrandt@skynet.be

Limburg:
Arthur Jordens - 0476/593988 arthur.jordens@skynet.be

Oost-Vlaanderen:
Patrick Pollefliet - 0499/148141 ppbmx@telenet.be

Vlaams-Brabant:
Bruno Lahor - 0478/216071 brunolahor@telenet.be

West-Vlaanderen:
Tiago Forrest - O473/184630 forrest-dewilde@skynet.be