UCI - WIELERBOND VLAANDEREN vzw - KBWB
AANVRAAG INSCHRIJVING WEDSTRIJD

Aanvragen van wedstrijden kan enkel gebeuren door de 'verantwoordelijke wedstrijden' van de club.

Organiseer je een wedstrijd zonder club aangesloten bij Wielerbond Vlaanderen, dan dient de aanvraag sowieso op papier te gebeuren via volgend formulier:
WIELERWEDSTRIJD (PDF)

Organiseer je een wedstrijd via een club van Wielerbond Vlaanderen, dan kan de aanvraag online gebeuren, met stamnummer en verkregen paswoord:

Stamnummer club:  
Paswoord:  
   

Vragen? Neem contact op met je provinciale ombudsman:

WEG-PISTE-VELD

Antwerpen:
Swa Eliaerts Gemeenteplaats 29, 2960 Brecht 0476/275768 swa-eliaerts@skynet.be

Limburg:
Glenn Alenis Russelt 75, 3830 Wellen 0477/245188 glennalenis@wbvl.be

Oost-Vlaanderen:
André Maerschalck Varendriesstraat 29, 9031 Drongen 0479/319489 andre.maerschalck@telenet.be

Vlaams-Brabant:
André Vanlint Leyse Hoevestraat 30, 2260 Tongerlo 0478/360945 andrevanlint@telenet.be

West-Vlaanderen:
Eric Vanrobaeys Oude Bruggeweg 7, 8810 Lichtervelde 0485/754231 eric.vanrobaeys@skynet.be

MTB

Antwerpen:
Ludo Van Den Brandt Speltstraat 11, 2350 Vosselaar 0475/245988 ludo.vandenbrandt@skynet.be

Limburg:
Arthur Jordens Grote Baan 177, 3511 Kuringen 0476/593988 arthur.jordens@skynet.be

Oost-Vlaanderen:
Liliane De Staebel Reigerstraat 4, 9250 Waasmunster 0472/299830 liliane.destaebel@telenet.be

Vlaams-Brabant:
André Coppers Tiensestraat 11, 3470 Kortenaken 0498/455716 coppers.andre@skynet.be

West-Vlaanderen:
Bjorn Rondelez Lange Wegel 5, 8680 Koekelare 0476/229664 rondelez.bjorn@telenet.be

BMX

Antwerpen:
Ludo Van Den Brandt Speltstraat 11, 2350 Vosselaar 0475/245988 ludo.vandenbrandt@skynet.be

Limburg:
Arthur Jordens Grote Baan 177, 3511 Kuringen 0476/593988 arthur.jordens@skynet.be

Oost-Vlaanderen:
Peter De Mulder Kapellekouter 2, 9520 St-L.-Houtem 0475/399248 pdmbmx@skynet.be

Vlaams-Brabant:
Wim Dejonghe Wingepark 1, 3110 Rotselaar 0485/594719 wim.dejonghe71@gmail.com

West-Vlaanderen:
Francis Vanneste Margareta van Parmastraat 22, 8020 Oostkamp 0495/539886 francisvanneste@telenet.be